Rocamadour ****

De hangende heiligdommen langs de Lot

Rocamadour is de oudste toeristische attractie in de omgeving van de Dordogne. Als je de pelgrimstochten tenminste ziet als tourisme avant la lettre is het stadje al eeuwen een trekpleister voor reizigers en toeristen. Dankzij een unieke combinatie van geschiedenis, gezelligheid, kunst en een prachtig landschap werkt het stadje als een magneet op reizigers. Iedereen die in de buurt is mag het stadje gebouwd op een rots boven de rivier Alzou absoluut niet missen.